O nas

Autoryzowany Dystrybutor POLSKICH producentów mebli biurowych i gabinetowych m.in. takich mark jak MDD, SVENBOX, INVEST, OGI OFFICE oraz foteli i krzeseł biurowych NOWY STYL, GROSPOL.

Działamy na rynku meblowym od 2009 roku i dzięki połączeniu najwyższej jakości produktów z profesjonalizmem naszych pracowników, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W celu najlepszego dopasowania mebli do pomieszczenia proponujemy naszym Klientom bezpłatną aranżację wnętrza, ustawienie mebli biurowych, zgodną z zasadami ergonomii, czyli mającą na celu stworzenie przestrzeni funkcjonalnej i przyjaznej do pracy biurowej. Wykonaliśmy około 1 000 autorskich projektów aranżacji wnętrz, dostosowanych do zastałych warunków lokalowych, sprawiając iż biura stawały się bardziej użyteczna dla osób w nich pracujących. Przykładowe aranżację znajdą Państwo w zakładce Realizacje i Aranżacje.

Dzięki dobrej współpracy z producentami mebli oferujemy Państwu bezpłatny transport na terenie całej Polski oraz na życzenie fachowy montaż zamówionych mebli.

BEZPŁATNY TRANSPORT
FACHOWY MONTAŻ

SKLEP INTERNETOWY

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.finmeb.pl/sklep gdzie w szczególności polecamy meble SVENBOX – meble wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Przejdź do sklepu

NASI PARTNERZY

  • MDD
  • Svenbox
  • Invest
  • Nowy Styl
  • OGI Office